Aafrika ärifoorum varsti Tallinnas


Teist korda Tallinnas toimuv iga-aastane Aafrika ärifoorum esitleb professionaalset platvormi Eesti ja Aafrika riikide ärisuhete algatamiseks, kasvatamiseks ja laiendamiseks. See vaatleb digitaalsete ühiskondade alustalasid ja regulatiivset konteksti ning sukeldub praktilistesse ja tulemustele orienteeritud äripartnerlustesse kolmes peamises fookusvaldkonnas: digitaalne ühiskond, rohelised tehnoloogiad ja idufirmade ökosüsteemid.

See uurib praeguseid trende, jagab kogemusi ja parimaid praktikaid mandril tegutsevatelt ettevõtetelt ning julgustab looma praktilist partnerlust Eesti ja Aafrika ettevõtjate ja innovaatorite vahel.

Seoses ülemaailmse liikumisega digitaalse ühiskonna poole ning hüppeliselt kasvava Interneti-ühenduvuse ja mobiilside levikuga pakuvad Aafrika majandused Eesti ettevõtetele kasutamata potentsiaali. Eriti just neile, kes soovivad laiendada oma silmaringi ja sõlmida tähendusrikkaid partnerlussuhteid, mis on ajendatud innovatsioonist ja jätkusuutlikust arengust. Eesti jätkab oma maine arendamist digitaalse ja ettevõtluskeskusena ning tunnustab tohutuid võimalusi, mida pakub partnerlus Aafrika mitmekesiste ja dünaamiliste turgudega.

Aafrika ärifoorum 2024 toimub 21. mail Radisson Collection hotellis.

Üks esinejatest on EKA partner Nonsikelelo Sheron Mpofu, Keenia Moi ülikooli materjali- ja tekstiiliteadlane.Sellele eelneval üritusel esitlevad EKA Ringdisaini magistrandid oma Keenia uurimisreisil valminud töid, mida esitleti selle aasta alguses EKA galeriis, KIK Keskkonnainvesteeringute Keskuse projekti toetusel. 

Rohkem infot: abfestonia.ee